Lista startowa

IMPREZA CHARYTATYWNA
"KILOMETRY POMOCY"
Niedziela, 2 września 2018
CRS Ukiel, Olsztyn

Rejestracja internetowa trwa od piątku 17.08.2018 (godz. 00:00) do czwartku 30.08.2018 r. (godz. 23:59) lub do wyczerpania miejsc.

W dniu imprezy zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie w Punkcie Rejestracji Uczestników w godzinach jego funkcjonowania tylko w przypadku wolnych miejsc lub na tzw. zwolnione pakiety startowe (nieodebrane przez osoby z rejestracji internetowej).

Kontakt w sprawie korekty danych: kontakt@superczas.pl

Uczestnicy:

Uczestników ogólnie:394
Przejazd rowerowy:117
Nordic Walking:34
Bieg:175
Bieg Junior:68
Kobiety:143
Mężczyźni:251

Kategorie:

Przejazd rowerowy:117
Nordic Walking:34
Bieg:175
Junior:68

Miejscowości:

Olsztyn:279
Dywity:34
Mrągowo:13
Lidzbark Warmiński:8
Stawiguda:6
Jaroty:5
Nidzica:4
Pasym:4
Barczewo:4
Ługwałd:3
Nikielkowo:3
Jonkowo:3
Kiersity:2
Ostrzeszewo:2
Morąg:2
Bartąg:2
Nidziica:2
Brąswałd:1
Gutkowo:1
Klewki:1
Bartag:1
Pstrowskiego 14G/27:1
Bartążek:1
Wójtowo:1
Dobre Miasto:1
Purda:1
Wadąg:1
0Lsztyn:1
Kieźliny:1
Gronity:1
Maradki:1
Kaplityny:1
Giżycko:1
Różnowo:1
Giedajty:1

Listy startowe klasyfikacji:

Przejazd rowerowy (dystans 5.5km)

L.p. Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna
1 Anna Rosiak Olsztyn
2 Antoniak Radosław Olsztyn
3 Baczewska Justyna Olsztyn
4 Badura Patryk Olsztyn Michelin Team
5 Bielecki Patryk Olsztyn
6 Bobojć Krzysztof Olsztyn
7 Bobrowicz Artur Olsztyn
8 Brzeziński Mariusz Olsztyn Są Wolniejsi
9 Brzozowski Kamil Olsztyn Michelin
10 Brzóska Katarzyna Olsztyn
11 Budnik Kamil Olsztyn SRTG-OLSZTYN
12 Burzyński Jan Olsztyn
13 Chaberek Michał Olsztyn
14 Ciszewski Dariusz Olsztyn Michelin
15 Czyżewska Monika Olsztyn
16 De Traversay Maxime Olsztyn DeLaval Runners
17 Doburzyński Romuald Olsztyn
18 Domanowski Przemysław Olsztyn
19 Duda Małgorzata Olsztyn
20 Dudaniec Tadeusz Olsztyn
21 Fidrych Hanna Olsztyn
22 Fidura Łukasz Olsztyn
23 Franus Marcin Olsztyn
24 Gałecka Kamila Olsztyn
25 Gębala Leszek Olsztyn
26 Giczewski Stanisław Olsztyn
27 Giszterowicz Paweł Olsztyn
28 Gołaszewski Tomasz Olsztyn Ogarowe Ustawki Szosowe
29 Gołębiewska-Maciąg Ewa Dywity Różnowo Team
30 Góralczyk Karol Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
31 Górska Amelia Nikielkowo
32 Górski Paweł Nikielkowo Ciężarówka
33 Grzegrzółka Krzysztof Olsztyn Michelin
34 Jałoszewski Jakub Giżycko
35 Jankowski Dariusz Kaplityny
36 Janowiak Marek Olsztyn
37 Jarza Tomasz Olsztyn
38 Kabelski Tomasz Kabelski Olsztyn Leśne Ludki
39 Kaczmarek Żaneta Morąg
40 Kaczorowski Ryszard Olsztyn
41 Kapitan Tomasz Dywity Różnowo Team
42 Kaspruk Tomasz Olsztyn
43 Kaszubowski Marcin Olsztyn
44 Kettler Melanie Olsztyn Michelin
45 Kettler Sascha Olsztyn Michelin
46 Klik Cezary Stawiguda SRTG-OLSZTYN
47 Klik Magdalena Stawiguda SRTG-OLSZTYN
48 Klik Małgorzata Stawiguda SRTG-OLSZTYN
49 Komar Mateusz Olsztyn
50 Konieczka Dariusz Olsztyn
51 Konopka Krystian Wadąg
52 Kostrzewa Marek Olsztyn
53 Kotlarz Ewelina Olsztyn
54 Kozioł Grzegorz Dywity Różnowo Team
55 Koźmiński Paweł Olsztyn Michelin Team
56 Krajewski Sławomir Olsztyn
57 Król Dominik Olsztyn
58 Król Patrycja Olsztyn
59 Krzywiec Paweł Olsztyn
60 Kulesza Grzegorz Olsztyn
61 Kurenda Zenon Olsztyn
62 Kwiatkowski Sebastian Olsztyn
63 Lagowska Justyna Olsztyn
64 Laskowska Renata Stawiguda
65 Maciąg Robert Dywity Różnowo Team
66 Maciąg Rozalia Dywity Różnowo Team
67 Makowski Krzysztof Dywity Różnowo Team
68 Miazio Lech Olsztyn
69 Michalec Roman Olsztyn Michelin PLE
70 Nienadowski Bartosz Olsztyn SRTG-OLSZTYN
71 Niska Aleksandra Olsztyn BIEG NA 6 ŁAP
72 Obrębski Sebastian Dywity Różnowo Team
73 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
74 Pach Henryk Dywity Różnowo Team
75 Palowska Joanna Olsztyn Są Wolniejsi
76 Pałżewicz Iwona Dywity Różnowo Team
77 Piątkowski Paweł Olsztyn Michelin Team
78 Pich Kamil Olsztyn Wenglorz Team
79 Piwko Mateusz Olsztyn
80 Pławski Leszek Pasym Michelin
81 Pniewski Artur Olsztyn moja
82 Podubińska Agata Dywity Różnowo Team
83 Puszczewicz Zygmunt Olsztyn
84 Pyzel Michał Olsztyn WMSpotters.pl
85 Rachubka Magdalena Olsztyn
86 Rachubka Robert Rachubka Olsztyn
87 Radzki Daniel Olsztyn Michelin Team
88 Rogalski Artur Olsztyn
89 Rokicka Marzena Olsztyn
90 Rokicki Kazimierz Olsztyn
91 Romanowicz Krzysztof Gutkowo Michelin Team
92 Romanowski Jarosław Bartąg Michelin Team
93 Rosiak Bogusława Olsztyn
94 Roszczyk Michał Brąswałd ZSP Michelin
95 Sawicki Szymon Olsztyn
96 Sobolewski Radosław Olsztyn
97 Sokołowski Kacper Olsztyn
98 Staniszewska Małgorzata Olsztyn
99 Staniszewski Mirosław Olsztyn
100 Stannat Filip Olsztyn
101 Stannat Małgorzata Olsztyn Michelin
102 Swiercz Cezary Olsztyn
103 Szot Szymon Olsztyn
104 Świerczyński Kazimierz Olsztyn
105 Tarabasz Emilia Tarabasz Olsztyn
106 Tomasik Maciek Olsztyn
107 Tomaszewski Krzysztof Olsztyn
108 Urban Mateusz Olsztyn
109 Wach Krzysztof Olsztyn
110 Wdowiak Grzegorz Wójtowo
111 Wiśniewska Justyna Olsztyn Hotel Krasicki MTB
112 Wojasiński Grzegorz Bartążek Michelin
113 Wojciechowski Piotr Olsztyn Drużyna Wilka
114 Woltmanowska Katarzyna Olsztyn Michelin
115 Ziółkowski Marian Dywity Różnowo Team
116 Zoszczuk Bartosz Olsztyn
117 Żuchowski Janusz Olsztyn

Nordic Walking (dystans 1km)

L.p. Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna
1 Bastek Wiesław Olsztyn
2 Bielowska-Pomorska Lidia Dywity Różnowo Team
3 Binek Grażyna Dywity Różnowo Team
4 Binek Marcin Dywity Różnowo Team
5 Binek Marta Dywity Różnowo Team
6 Binek Piotr Dywity Różnowo Team
7 Czapliński Mariusz Olsztyn
8 Długosz Janina Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
9 Długosz Katarzyna Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
10 Długosz Lidia Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
11 Góralczyk Adam Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
12 Góralczyk Karol Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
13 Góralczyk Magdalena Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
14 Górlaczyk Agata Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
15 Górna Anita Dywity Różnowo Team
16 Górna Dorota Dywity Różnowo Team
17 Huszcza Paweł Kiersity Klub Biegacza Mrągowo
18 Jurgielewicz Małgorzata Lidzbark Warmiński
19 Kaczorowska Krystyna Olsztyn skazani na sukces
20 Kapitan Katarzyna Dywity Różnowo Team
21 Kilkowski Dariusz Dywity Różnowo Team
22 Krystynawsk Krystyna Olsztyn
23 Kulesza Anna Olsztyn
24 Lewczyk Teresa Olsztyn Michelin
25 Malinowska Sylwia Dywity Różnowo Team
26 Michalska Joanna Dywity Różnowo Team
27 Modrzyński Tomasz Olsztyn Michelin
28 Pach Katarzyna Dywity Różnowo Team
29 Stochaj-Stanik Agata Bartag Wdowiak&Friends
30 Wanowicz Anna Olsztyn
31 Więcławska Agata Olsztyn
32 Wiśniewska Justyna Olsztyn Hotel Krasicki MTB
33 Wojciechowski Piotr Olsztyn Drużyna Wilka
34 Zaremba Jakub Olsztyn

Bieg (dystans 1.7km)

L.p. Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna
1 Aramowicz Mariusz Olsztyn
2 Baczewska Justyna Olsztyn
3 Bernat Łukasz Olsztyn Michelin
4 Bęben Cezary Olsztyn Michelin
5 Białousz Izabela Olsztyn
6 Bobrowiecka Izabela Olsztyn
7 Bobrowiecki Piotr Olsztyn
8 Bogusz Piotr Olsztyn Psotka Team
9 Borkowski Adam Barczewo
10 Bralewska Martyna Olsztyn DRUŻYNA AO
11 Bryk Paweł Olsztyn Ciężarówka
12 Brzeski Grzegorz Olsztyn
13 Brzeziński Hubert Olsztyn
14 Brzeziński Mariusz Olsztyn Są Wolniejsi
15 Burzyński Jan Olsztyn
16 Chaberek Michał Olsztyn
17 Chećko Ewa Olsztyn Są Wolniejsi
18 Chełchowska Ewa Olsztyn BRBK - biegli w podatkach
19 Chełchowski Mateusz Olsztyn BRBK - biegli w podatkach
20 Chomicki Szymon Olsztyn Architectus Pracownia Projektowa
21 Chudzik Tomasz Olsztyn
22 Ciećko Elżbieta Dobre Miasto Są Wolniejsi
23 Dadasiewicz Andrzej Olsztyn
24 Dadasiewicz Marzena Olsztyn
25 Dąbrowska Monika Olsztyn BIEG NA 6 ŁAP
26 De Traversay Alix Olsztyn DeLaval Runners
27 Dikunow Michał Olsztyn DeLaval Runners
28 Długosz Kamil Dywity KBM
29 Długosz Katarzyna Dywity KBM
30 Długosz Lidia Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
31 Długosz Marek Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
32 Domin Anna Olsztyn
33 Dowgiało Grzegorz Olsztyn
34 Drężek Sylwester Olsztyn
35 Dubij Dariusz Olsztyn Michelin Team
36 Dudek Weronika Olsztyn
37 Duminski Przemysław Olsztyn
38 Dziekońska Beata Jaroty Fundacja Przyszłość dla Dzieci
39 Dziekoński Mariusz Jaroty Fundacja Przyszłość dla Dzieci
40 Fabisiak Marek Olsztyn Skazani na sukces
41 Faveeuw David Olsztyn ECOLE FRANCAISE D'OLSZTYN
42 Feszczyn Marta Olsztyn
43 Fidrych Hanna Olsztyn
44 Franus Marcin Olsztyn
45 Gałecka Kamila Olsztyn
46 Gawerski Leszek Olsztyn
47 Gawin Małgorzata Olsztyn 3life team
48 Gerlich Krzysztof Olsztyn BE-Team
49 Gęstwicki Filip Olsztyn DRUŻYNA AO
50 Godzieba Marek Barczewo
51 Góralczyk Magdalena Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
52 Górlaczyk Agata Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
53 Górna Joachim Dywity Różnowo Team
54 Górski Paweł Nikielkowo Ciężarówka
55 Grabowska Anna Olsztyn Michelin
56 Grabowski Grzegorz Olsztyn Michelin
57 Grams Paulina Olsztyn
58 Grądzka Joanna Olsztyn DeLaval Runners
59 Grądzki Tomasz Olsztyn DeLaval Runners
60 Gut Mateusz Klewki sa wolniejsi
61 Hajduk Michał Pasym
62 Huryń Arkadiusz Olsztyn DRUŻYNA AO
63 Huszcza Paweł Kiersity Klub Biegacza Mrągowo
64 Janczewski Tomasz Różnowo Różnowo Team
65 Janiszewska Jolanta Dywity Różnowo Team
66 Janiuk Maciej Giedajty Michelin
67 Jarosińska Liwia Maradki Klub Biegacza Mrągowo
68 Jaworski Mariusz Nidzica Nidzica Biega
69 Jeremczyk Kornelia Olsztyn BIEG NA 6 ŁAP
70 Kaczmarek Żaneta Morąg
71 Kaczorowski Ryszard Olsztyn
72 Karpowska Marzena Olsztyn SRTG-OLSZTYN
73 Kaspruk Małgorzata Olsztyn
74 Kieczmerski Krzysztof Ostrzeszewo
75 Kieć Anna Olsztyn
76 Klik Aleksander Stawiguda SRTG-OLSZTYN
77 Knap Klaudia Olsztyn
78 Kocenko Artur Olsztyn Michelin
79 Kopacz Wojciech Olsztyn
80 Korzonek Marcin Olsztyn
81 Kostyra Łukasz Jaroty Mont Blanc Team
82 Koszewski Wojciech Nidziica Nidzica Biega
83 Kotlarz Tomasz Olsztyn
84 Kotwa Olga Olsztyn BIEG NA 6 ŁAP
85 Kowalczyk Andrzej Olsztyn Są Wolniejsi
86 Kowalewski Tomasz Olsztyn Michelin PLE/Pszczółkowski Team
87 Kowalski Krzysztof Kieźliny
88 Kowalski Tomasz Olsztyn Michelin
89 Kraszewska Lidia Olsztyn
90 Król Waldemar Olsztyn Ciężarówka
91 Królikowska Monika Olsztyn OCN2, Michelin
92 Królikowski Mariusz Olsztyn PLE, Michelin
93 Kuklo Tomasz Olsztyn Michelin
94 Kuropatwa Monika Olsztyn
95 Kuźmycha Karolina Olsztyn BIEG NA 6 ŁAP
96 Lempaszek Paweł Olsztyn
97 Lenska Aleksandra Olsztyn Wdowiak&Friends
98 Leński Michał Leński Olsztyn Wdowiak&Friends
99 Lesny Andrzej Olsztyn Mont Blanc Team
100 Lewandowski Andrzej Olsztyn
101 Lipka Dariusz Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
102 Łojewski Roman Olsztyn
103 Maciąg Tomasz Dywity Różnowo Team
104 Makowska Małgorzata Olsztyn Są Wolniejsi
105 Makuch Robert Olsztyn
106 Małkiewicz Żaneta Olsztyn DRUŻYNA AO
107 Markwas Marcin Olsztyn Michelin
108 Michalak Edward 0Lsztyn Michelin
109 Michalski Marek Dywity Różnowo Team
110 Mikołajczyk Adam Olsztyn MORSY OLSZTYN
111 Mikołajczyk Monika Olsztyn MORSY OLSZTYN
112 Mosakowska-Maciąg Iwona Dywity Różnowo Team
113 Nienadowski Bartosz Olsztyn SRTG-OLSZTYN
114 Nienadowski Rafał Olsztyn
115 Niewdzięczna Barbara Olsztyn Są Wolniejsi
116 Niska Aleksandra Olsztyn BIEG NA 6 ŁAP
117 Niścigorski Karol Bartąg
118 Nowakowska-Stańko Joanna Olsztyn
119 Ochman Kamil Olsztyn
120 Olszewska Beata Pasym
121 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński
122 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
123 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński
124 Palowska Joanna Olsztyn Są Wolniejsi
125 Paltian Piotr Dywity Są Wolniejsi
126 Pastor Paweł Olsztyn
127 Pawluczuk Tomasz Olsztyn HDK Michelin
128 Pieluchowska-Kopacz Katarzyna Olsztyn Ciężarówka
129 Pieslak Monika Olsztyn Są Wolniejsi
130 Pietrzak Michał Olsztyn SRTG-OLSZTYN
131 Pilarski Paweł Olsztyn
132 Przekopowicz Kamil Olsztyn
133 Radziewicz Iwona Olsztyn pszczółkowski Team
134 Radzyminska Ewa Olsztyn
135 Rosiński Mariusz Olsztyn Michelin
136 Roś Piotr Olsztyn
137 Rożnowska Anna Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
138 Rudnicki Piotr Olsztyn
139 Rybka Monika Ługwałd
140 Rybka Radosław Ługwałd
141 Rzeznikiewicz Andrzej Olsztyn
142 Sędrowski Adam Lidzbark Warmiński
143 Siok Rafał Olsztyn DRUŻYNA AO
144 Słowik Jarosław Olsztyn
145 Smolarczyk Michał Barczewo Tygrysek biega sam
146 Sokołowski Arkadiusz Olsztyn
147 Sołowiej Elwira Olsztyn DRUŻYNA AO
148 Sosnowski Rafał Olsztyn
149 Sowiński Bogdan Nidzica Nidzica Biega
150 Stańko Patryk Olsztyn
151 Starostka Mariusz Starostka Olsztyn
152 Stempka Aneta Barczewo
153 Stradomski Marcin Olsztyn Są Wolniejsi
154 Sułkowska Iwona Dywity Różnowo Team
155 Szarnowski Waldemar Olsztyn ZSP Michelin
156 Szczepaniak Piotr Olsztyn Są Wolniejsi
157 Szczepkowski Artur Nidzica Nidzica Biega
158 Tanajewski Adam Olsztyn Michelin
159 Truszkowski Zbigniew Olsztyn
160 Turek Rafał Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci
161 Tyralla Krzysztof Olsztyn
162 Van Vliet Mark Olsztyn
163 Waszkiewicz Marcin Olsztyn sa wolniejsi
164 Węgrzynowski Roman Olsztyn
165 Więczkowski Arkadiusz Olsztyn
166 Wojciechowski Piotr Olsztyn Drużyna Wilka
167 Wolff Marcin Olsztyn Wdowiak&Friends
168 Woravetchvijit Pairoj Olsztyn
169 Wójcik Michał Olsztyn
170 Wydra Bożena Olsztyn
171 Wydra Cezary Olsztyn
172 Wygonowski Artur Olsztyn
173 Ziętak Radosław Olsztyn AKM Olsztyn sklepbiegacza.pl
174 Żbikowska Bożena Nidzica Nidzica Biega
175 Żukowski Grzegorz Olsztyn Michelin

Bieg Junior (dystans 1km)

L.p. Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna
1 Awiżeń Amelia Olsztyn
2 Białousz Bartosz Olsztyn
3 Bielańska Zosia Olsztyn
4 Bryk Kornel Olsztyn Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
5 Bukowski Bartłomiej Olsztyn Olsztyn
6 Bukowski Jakub Olsztyn Olsztyn
7 Chabko Alicja Olsztyn
8 Chećko-Zaremba Jadwiga Olsztyn Są Wolniejsi
9 Chomicka Maja Olsztyn Architectus Pracownia Projektowa
10 Chomicki Mateusz Olsztyn Architectus Pracownia Projektowa
11 Czaplińska Lena Olsztyn
12 Dąbrowski Tymon Olsztyn
13 De Traversay Blandine Olsztyn DeLaval Runners
14 De Traversay Gautier Olsztyn DeLaval Runners
15 De Traversay Victor Olsztyn DeLaval Runners
16 Domin Adam Olsztyn
17 Domin Olga Olsztyn
18 Dorosz Piotr Olsztyn
19 Drzewiecki Błażej Olsztyn
20 Gałecka Aleksandra Olsztyn
21 Grądzka Zuzanna Olsztyn DeLaval Runners
22 Grądzki Marceli Olsztyn DeLaval Runners
23 Guzowska Kinga Olsztyn BRBK - biegli w podatkach
24 Kapitan Marta Dywity Różnowo Team
25 Kaspruk Filip Olsztyn
26 Kasza Amelia Olsztyn
27 Kettler Louise Olsztyn
28 Kieczmerski Igor Ostrzeszewo
29 Kisielewski Borys Gronity Gronki
30 Komar Julia Olsztyn
31 Komosińska Lena Olsztyn Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
32 Korbanski Krzysztof Jaroty
33 Korbański Grzegorz Jaroty
34 Koszewska Hania Nidziica Nidzica Biega
35 Kulesza Aleksandra Olsztyn
36 Laskowski Jakub Stawiguda
37 Lenska Julia Olsztyn Wdowiak&Friends
38 Leński Aleksander Olsztyn Wdowiak&Friends
39 Maciąg Lena Dywity Różnowo Team
40 Makuch Ksawery Olsztyn
41 Makuch Mateusz Olsztyn
42 Michalska Aleksandra Jonkowo
43 Michalska Anna Jonkowo
44 Milinkiewicz Wojciech Jonkowo Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
45 Olszewski Filip Olsztyn
46 Orzechowski Adam Purda Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
47 Pastor Jan Olsztyn
48 Pastor Zofia Olsztyn
49 Piotrowski Joachim Olsztyn Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
50 Przekopowicz Szymon Olsztyn
51 Radziewicz Szymon Olsztyn
52 Radzyminska Olga Pstrowskiego 14G/27
53 Rogalska Alicja Olsztyn
54 Rogalski Filip Olsztyn
55 Rożnowska Nikola Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
56 Rybka Zuzanna Ługwałd
57 Skrzeczkowski Filip Olsztyn Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
58 Sokołowska Julia Olsztyn
59 Stannat Kacper Olsztyn
60 Trzaska Kinga Olsztyn Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
61 Van Vliet Antoni Olsztyn Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
62 Van Vliet Igor Olsztyn Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka
63 Wach Adam Olsztyn
64 Wach Natalia Olsztyn
65 Wanowicz Dominika Olsztyn
66 Wójcik Krzysztof Pasym
67 Wyka Kinga Olsztyn Architectus Pracownia Projektowa
68 Wyka Sebastian Olsztyn Architectus Pracownia Projektowa